Můjples.cz

Video služby

Maturitní ples je velkolepou událostí středoškolského života studentů, pro kterou Vám můžeme zajistit společně s celým týmem Můjples.cz kompletní videoprodukční služby.

Prodiskutujeme s vámi pojetí filmové pozvánky na ples či úvodního videa. Klip z plesového večera pojímáme jako krátký filmový příběh, proto k jeho výrobě používáme současné a moderní postupy a vybavení.

Záznam z večera pořizujeme na několik kamer, z vašeho předtančení uvidíme každý taneční prvek.

Cinematický klip

Několika minutový stylový klip z plesového večera s těmi nejlepšími momenty a záběry, které vystihují úžasnou atmosféru všech oficialit i zábavy na plese.

Filmová či triková pozvánka

Originální pozvánka či dokonce pravý krátký hraný film s propracovaným scénářem, který přesně zapadá k tématu plesu.

Vícekamerový záznam

Záznam všech oficiálních částí programu plesu z několika kamer s prvotřídně zmixovaným srozumitelným zvukem.

Kampaň na sociální sítě

Videa, fotografie a grafiky, které vznikají ve spojení s maturitním plesem jsou skvělým obsahem pro sociální sítě. Kromě výroby obsahu pro vás připravíme i plán kampaně a její strategii.

Live vysílání na internet

Celý ples nebo jeho části můžeme vysílat na internet, vaši kamarádi nebo příbuzní z větší dálky mohou vidět váš ples, i když se ho nemohou sami účastnit. Navíc si můžete záznam vašeho předtančení přehrát již na after party po plese.

Online video galerie

Všechna plesová videa jsou k dispozici na jednom místě ve webové galerii, kde je možné videa přehrávat nebo stahovat. Galerie může být veřejná nebo chráněná přístupovým heslem.

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE
PODÍVEJTE SE NA MAKING OF NEJENOM MATURITNÍCH VIDEÍ

Kontaktujte nás

+420 604 778 565

video@mujples.cz