Můjples.cz

Fotografie - Milan Liška Photography

Maturitní ples, do jehož příprav studenti investují spoustu času a energie, je pro mnohé nezapomenutelným okamžikem středoškolského studia. 

Zkušený fotograf Milan Liška je zárukou dodání vizuálně kvalitních snímků, které vystihují a zachovávají atmosféru maturitního plesu. 

Obrazová kvalita

Fotografie jsou snímány několika druhy světelných objektivů, přičemž hlavní sál je nasvícen decentně umístěnými výkonnými zábleskovými světly.

Reportáž z celého večera

Fotografie odrážejí celý průběh plesového večera.

Společná fotografie

Odladěná společná fotografie ošerpovaných maturantů s třídním učitelem.

Pomoc s organizací

Zkušenosti fotografa s maturitními plesy můžete ocenit nejenom u samotných fotografií, ale také při aktivním brífinku při generálce před plesem.

Online galerie

Výsledné fotografie jsou dodávány ve webové online galerii, fotografie tak můžete lehce prohlížet, stahovat i sdílet na sociální sítě.

Volitelné DVD

V případě zájmu je možné fotografie dodat i na fyzických nosičích - například můžete mít své fotografie a video záznamy v jedné DVD krabičce.

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU FOTOGALERIÍ

Maturitní tablo

Maturitní tablo patří ke klasické formě prezentace třídy v maturitním ročníku směrem k široké veřejnosti.

V dnešní době spolu kooexistují různé druhy provedení od klasicky pojatého tabla, které je seskládané ze setu portrétních fotografií, přes tištěnou velkoformátovou obrazovou koláž až po speciální instalace zahrnující světelné efekty či videoprezentace.

Jsme připraveni zajistit pro vás realizaci či konzultaci maturitního tabla podle vašeho přání.

 Vždy však zhotovení maturitního tabla zahrnuje portrétovou fotografii každého studenta a řešení kompozice společné koláže či velkoformátové skupinové fotografie.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem či nástinem individuálních představ ohledně maturitního tabla nebo focení obecně.

Kontaktujte nás

+420 731 216 672

milanfox@milanfox.cz